Poniżej prezentujemy listę możliwych pytań przed zamówieniem naszej usługi na Twoja uroczystość. Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Ale o co chodzi? Czym jest fotobudka?

Fotobudka jest przenośnym, niezbyt wielkim pudłem (czymś na kształt wąskiej szafy;) o jakże funkcjonalnym zastosowaniu: potrafi robić wysokiej jakości zdjęcia. Stając przed nią samemu (dla tych, którzy wolą selfie) bądź ze znajomymi (dla zwolenników friendsie) i stylizując się przy pomocy udostępnionych wraz z fotobudką gadżetów – masz szansę na niezapomniane zdjęcia (nie jedno, lecz serię trzech/czterech zrobionych w sensownych odstępach czasowych). Wydruk jest natychmiastowy, a zdjęcia w formie cyfrowej dostępne na stronie następnego dnia (w wersji publicznej bądź prywatnej na hasło).

Czy ktoś będzie przy wynajętej fotobudce?

Fotobudka działa w zasadzie sama, ale – jak to bywa z każdym sprzętem – z udziałem człowieka nieco lepiej. Fotobudce towarzyszą zatem dwie osoby, strzegące porządku, jakości działania i… kolejki:). To one będą na bieżąco udzielać informacji Twoim gościom na temat zasad działania fotobudki, udostępniania zdjęć. Niezdecydowanym pomogą w stylizacji.

Czy otrzymam potwierdzenie zapłaty za usługę?

Do każdego zamówienia wystawiane są rachunki potwierdzające zapłatę za usługę. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą, co potwierdza wpis w Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Ile kosztuje ta zabawa?

Fotobudka przeważnie wynajmowana jest na godziny (sprawdź standardowe ceny pakietów), ale w indywidualnie wycenianych ofertach istnieje możliwość przeliczenia kosztów na pojedyncze zdjęcia.

Ile zdjęć mogę zrobić?

Tyle, ile zdążysz. Ogranicza cię tylko czas wynajmu fotobudki.

Czy istnieje możliwość dodania do zdjęć naszych imion?

Tak, oczywiście! Możesz sobie zażyczyć dowolny tekst pod zdjęciami, w tym także Wasze imiona. Oczywiście na specjalne życzenia możemy stworzyć dowolny układ.

Jakie formaty zdjęć mogę mieć?

Zdjęcia, które drukuje fotobudka w dwóch egzemplarzach, mają format 15×5. Wysoką rozdzielczość posiadają zdjęcia w formie cyfrowej, które można pobrać ze strony następnego dnia po imprezie bądź odebrać od nas na płycie.

Co – jako organizator imprezy – muszę zapewnić na przyjazd fotobudki?

Jedyne, co jest potrzebne do uruchomienia fotobudki, to trochę miejsca i możliwość podpięcia się pod gniazdo 230V.